• Pripravované akcie

Predbežné informácie o akciách, ktoré sa uskutočnia do vianočných prázdnin

(zmena je možná podľa aktuálnej situácie):

7. 12. 2022 nácvik programu Vianočnej akadémie v Spoločenskom dome v Jablonci

V tento deň sa vyučovať podľa rozvrhu nebude, obed a ŠKD riadne budú.

10. 12. 2022 o 16.00hod. Vianočná akadémia

Vianočná akadémia bude uskutočnená ako krátke divadelné vystúpenie žiakov v Spoločenskom dome v Jablonci pre všetkých obyvateľov obce v rámci trhov. Prosíme, aby sa zúčastnili všetky deti.

20. 12. 2022 Vianočné dielničky

Uskutočnia sa v  škole v doobedňajších hodinách v rámci výchovno – vyučovacieho procesu. Všetci dostanú rovnaké polotovary a budú si môcť s pomocou učiteliek vyrobiť niekoľko pekných vianočných výrobkov. V tento deň sa vyučovať podľa rozvrhu nebude, obed a ŠKD riadne budú.

22. 12. 2022 Vianočná besiedka

Žiaci si spoločne pozrú darčeky, ktoré dostanú v rámci ŠKD, môžu si priniesť občerstvenie – na dobrovoľnej báze. Obed a ŠKD  budú.

Vianočné prázdniny

Posledný deň vyučovania pred začiatkom prázdnin: 22. december 2022 (štvrtok)

Termín prázdnin: 23. december 2022 (piatok) až 8. január 2023 (nedeľa)

Začiatok vyučovania: 9. január 2023 (pondelok)

• Ľadové korčuľovanie

• Od 21.11.2022 do 25.11.2022 ( pondelok-piatok) sa niektoré deti zúčastnia kurzu ľadového korčuľovania. Do školy prídu ráno, vyučovanie začne o 8.00hod. do 9.20hod. Určite si treba brať učebnice na prvé dve hodiny, štvrtáci aj na 6. hodinu, ak je v rozvrhu). Po absolvovaní výciku sa vrátia do školy približne o 12.30hod. Po obede v MŠ pokračujú v ŠKD, kde si doplnia učivo z doobedňajšieho vyučovania.

Žiaci, ktorí zostávajú v škole, riadne pokračujú vo vyučovaní, ďalej obedom a pobytom v ŠKD.

ROZVRH BUDE UPRAVENÝ ( viď príloha).