• Zasadili sme si jabloň

• 29.9.2022 sme sa opäť po roku vybrali na rozprávkový náučný chodník. Bolo celkom priaznivé počasie. Časť cesty sme absolvovali po novom obecnom chodníku a časť po náučnom chodníku. Na zastávke pri poslednej rozprávke nás čakal pán starosta so zamestnancami obce a krásnou mladou jabloňou. Vypočuli sme si rozprávku, zasadili stromček a osviežili sme sa chutnými jabĺčkami, ktoré sme tam mali nachystané. A o pár rokov, ak sa všetko dobre podarí, osviežime sa jabĺčkami z našej školskej jablone.

Už teraz sa tešíme a ďakujeme :-).

• Vystúpenie pre starších

• Vážení rodičia,

s naším školským speváckym súborčekom pôjdeme v nedeľu 2.10.2022 na poludnie potešiť našich starkých do kultúrneho domu. Prosím Vás, pošlite alebo priveďte Vašich speváčikov 11,45 hod. do KD. O 12,00, hneď na úvod celého podujatia, zaspievame niekoľko pesničiek (cca 10-15 min.), deti rozdajú starkým vlastnoručne vyrobené pozdravy a pôjdeme domov. Ďakujem Vám, že ich pošlete/privediete. ( Rodičia detí, ktorých sa to týka, dostali sms ).

Ďakujem.

S pozdravom Oscitá

• Platba za ŠKD!!!

• Prosíme rodičov, aby poplatok za ŠKD platili na číslo účtu SK57 5600 0000 0066 0100 3001 ( na účet obce).

Na schôdzke rodičov sme vám dali neúplné číslo účtu. Za vzniknuté nedorozumenie sa ospravedlňujeme.

Ďakujeme za pochopenie.

• Rodičovské združenie

• 12.9.2022 (pondelok) o 18.00 hodine sa bude konať stretnutie rodičov v ZŠ Jablonec. Prosíme jedného zákonného zástupcu (1 rodiča), aby sa zúčastnil, pretože je potrebné zvoliť člena RŠ. Tiež Vás budeme informovať o dôležitých informáciách ohľadom školy.

Ďakujeme za účasť.

Zamestnanci školy