• Nástup do školy

• Nástup do školy po jarných prázdninách je 27.2.2023 - v pondelok.

Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka (EDUPAGE).

Ďakujeme.

• Jarné prázdniny v Bratislavskom kraji:

20. február – 24. február 2023.

Nástup do školy: pondelok 27.2.2023.

• Dôležitý oznam!!!

• V utorok 7.2.2023 nebudú mať žiaci zabezpečený obed v jedálni MŠ z dôvodu choroby a návštevy lekára kuchárok. V stredu 8.2.2023 už obed riadne bude. Prosíme rodičov, ktorých deti sa stravujú, aby im dali väčšiu desiatu, prípadne obed z domu, ktorý im môžeme zohriať.

Ďakujeme za pochopenie.

• Návšteva papierového kráľa

• Karol Krčmár je slovenský umelec so širokým výtvarným záberom. Vo svojej tvorbe sa venuje dizajnu, navrhovaniu plagátov, šperkov, tvorí logá, papierové predmety i sochy. Už niekoľko rokov učí tento „najväčší papierológ na svete” jednoduchým a originálnym spôsobom priestorovo tvarovať papier a vytvárať z neho najrozličnejšie kúsky. O tvorbe umeleckých papierových diel napísal aj niekoľko kníh. Za svoju tvorbu získal autor viaceré významné ocenenia. A neverili by ste, dnes zavítal aj do našej školy. A viete, čo spravil? Zobral nás do papierového kráľovstva a premenil nás na malých papierológov, ktorí svojimi šikovnými prstíkmi premenili obyčajný papier na krásne papierové predmety. To bolo super! Lepšie, než všetky počítačové hry na svete. Prečo? Lebo sme boli spolu a veľmi veľa sme sa nasmiali.