• DOD

• V stredu 13.3.2024, v čase od 7.45 do 15.00 hod., sa na našej škole uskutoční Deň otvorených dverí. Radi privítame budúcich prváčikov, ich rodičov a tých, ktorí by chceli zavítať medzi nás.

Tešíme sa na Vás!

• Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

• Výhercovia školského kola súťaže Hviezdoslavov Kubín:

1. miesto: Lujzinka Bacigálová 3. ročník

2. miesto: Tobiasko Pocisk 3. ročník

3. miesto: Simonka Pozemková 2. ročník

Deti sa veľmi snažili,  najlepší boli odmenení diplomom a knižnou cenou a výherkyňa nás pôjde reprezentovať aj do ďalšieho kola.

• Návšteva divadla

• 20.2.2024 sme navštívili Divadlo J. Palárika v Trnave. Známi herci nám zahrali detské predstavenie: Traja tučniaci. Predstavenie bolo o troch kamarátoch, ktorí vďaka svojej hravosti, dôvtipu a sile kamarátstva, prežili aj náročné situácie. Predstavenie sa nám veľmi páčilo.

• Príbeh hudby Slovenskej filharmónie

• 15.2.2024 počas 5. vyučovacej hodiny sa započúvame do hudby. Slovenská filharmónia a Bratislavský chlapčenský zbor si pre nás pripravili online koncert pri príležitosti 75. výročia založenia Slovenskej filharmónie.

Už sa veľmi tešíme!

• Veľké skutky maličkých

• Liga proti rakovine -  VYSTRIHAJ SA SLOVENSKO

Do tohto projektu sa zapojila aj naša žiačka 2. ročníka- Natálka Počuchová. Sama sa rozhodla, že si dá svoje krásne vlasy ostrihať a daruje ich onkologickým pacientom. Tento krásny skutok nech je povzbudením pre nás všetkých a nech nás tiež inšpiruje k tomu, aby sme si navzájom pomáhali 😊 .

RADOSŤ ROZDÁVANÍM RASTIE ❤.

• Pytagoriáda - okresné kolo

• 9.4.2024 sa v Pezinku uskutoční okresné kolo matematickej súťaže Pytagoriáda, ktorej sa zúčastnia úspešní riešitelia školského kola:

kategória P3: Terezka Porubanová, Tobias Sabo

kategória P4: Richard Baláž